Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bekleme salonu görüntüsü

Neden Denttera?

Denttera ile ağız ve diş sağlığı hizmetlerini yeniden tanımlıyoruz. Butik poliklinik anlayışı ile büyük hastanelerin ileri teknoloji, donanım, uzman hekim, otopark ve vale gibi bir çok avantajını, muayenehanenin güven ve konfor ortamı ile birleştiriyoruz.

Denttera’da kalabalıktan uzak, sıra beklemeden tedavi olabilir, beklemeniz gerektiğinde dilerseniz açık hava bekleme alanından faydalanabilirsiniz.

Dentteranın Diş hekimi kadrosu uzman hekimlerden oluşmaktadır. İmplantoloji, Gülüş tasarımı, Çocuk Diş hekimliği, Periodontloji, Ortodonti, Endodonti ve diş hekimliğin diğer alanlarında uzman ve deneyimli hekimlerden hizmet alabilirsiniz.

Çocuk Diş Hekimi Ali Affan Kurt

Ekibimizle tanışın

Tamamı uzman hekimlerden oluşan Denttera ekibi her zaman sizi güler yüz ile karşılamaya hazırdır.

Denttera Muayene odası

Tedaviler

Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde İmplantoloji, Gülüş tasarrımı, Çocuk Diş Hekimliği, Ortodonti, Periodontoloji, Endodonti başta olmak üzere diş hekimliğinin bütün branşlarında alanında uzman hekimlerden hizmet alabilirsiniz.

Denttera

Randevu

Denttera Ağız ve diş sağlığı polikliniğinden randevu almak çok kolay ister telefonla ister online olarak randevu alabilirsiniz. Sizin için her zaman uygun bir randevu saatimiz vardır.